Bir mekanı gösteren en temel şey duvarlardaki boyalardır. Ofis ya da ev duvarlarının boyama, işini iyi bilen ustalar tarafından yapılmalıdır. Mezitli boya ustası olarak, yılların getirmiş olduğu deneyimle, konut ayırmadan yaşam alanınızı boyamaktayız.

En Doğru Boya Seçimini Yapıyoruz

Eşyalı veya eşyasız her çeşit ofis, ev, dükkan, kurum gibi alanlarda hizmet sunan ustalarımız, piyasadaki en nitelikli boyaları tercih etmekte.

Her Türlü Boyayı Uygulamaktayız

Mezitli boya ustası, piyasada bulunan tüm boya çeşitlerini sizin isteğiniz doğrultusunda kullanabiliriz. Dilerseniz mekana göre yağlı boya seçiminde de bulunabilirsiniz. Su bazlı silikon ve plastik boyalar ise diğer opsiyonlardır.

Bu ürünlerin tümü farklı özelliklere sahiptir. Mekana göre doğru bir tercih yaparak, en doğru sonucu alırız. Piyasadaki en iyi markaları kullanmaktayız. Bunların arasında boya rulosu, kestirme fırçası, spatula, koruma bandı, özel naylondan üretilen örtü, merdiven ve kova yer alıyor.

Eşyalarına Hiçbir Zarar Gelmez

Mezitli boya ustası, işini sağlam bir biçimde yapar. Sahip olduğunuz ve oda içinde kalan eşyalar ilk aşamada toplanır. Hemen ardından örtü naylonu ile örtülür. Böylelikle muhtemel bir boyama sıçramasında sorunun önüne geçilmiş olunur. Boyaya geçmeden önce gerçekleştirmiş olduğumuz bir diğer işlem ise süpürgelik kenarları, kapı ve pencerelerin bantlanmasıdır.

Boyanacak yerde her çeşit kabarma, delik, iz tamir edildikten sonra uygulamaya geçilir. Firmamız yalnızca duvarlar üstünde çalışma yapmaz. Aynı zamanda her çeşit tavan ve benzeri yerlerin boyanması da işlerimizin arasındadır. Müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran firmamıza ulaşabilir ve hem boyama hem de alçı hizmeti alabilirsiniz.